KONST / Litografier / Färglitografi 11733475
nr 1173 3475
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Frälsningsarmen. Signerad, numrerad 148/280, motivet: 34x25 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:33:56
2/4 14:17:25
100 kr
2/4 20:20:42
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg